Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben01

    őstag

    Én valamikor október környékén kértem tanácsot és ahogy kell, el is jutottam az 50ST50-ig és azóta is naponta olvasom a fórumot.Úgy voltam vele,hogy megvárom a decembert,hátha lesz valamilyen akció.Mindenképp a panashoptól akartam venni kiterjesztett (5 év) garanciával.Mivel tavaly építkeztem és nyáron költöztünk be az új házba,így a részletfizetés lett volna a könnyebben járható út,de az ED nem ugye nem gyári garanciakiterjesztést adami nem volt szimpatikus (és sajnos az idő engem igazolt).Úgy néz ki,hogy februárra meglesz a keret a tv-re,de az előttem hozzászólókhoz hasonló véleményen vagyok én is.Már nem fogom berendelni az ST50-et,mert túl nagy az esélye,hogy mások által -mondjuk sávosodás miatt- visszaküldött példányt kapok,vagy ha én küldöm vissza,akkor a cserepéldány is problémás lesz.Úgyhogy inkább megvárom az új szériát,és benevezek ősz környékén egy S60 vagy ST60-ra,attól függően mekkora különbség lesz köztük árban és szolgáltatásban.Egy S60-al tökéletesen elégedett lennék,ha van rajta bevonat és ST50 szintű képe van.
    Addig marad az 55cm-es Samsung CRT.A vizuális élményt inkább nem kommentálom. :DDD

    Dorian: jogos,de én túlzottan biztonsági játékos vagyok,úgyhogy most már inkább várok az új szériára, hátha ott nem lesz ennyire jelen a sávosodás

    [ Szerkesztve ]

    http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Új hozzászólás Aktív témák