Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz birorichard #7083 üzenetére

    Akarod mondani 3-5 esetleg 7 évente az az 1-1 cím. Jó vannak évek amikor a fejlesztések összeérnek.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz birorichard #7083 üzenetére

    Persze, de én arra az esetre gondolok, mikor megveszed mert érdekel, de nem tudod olyan biztosra, hogy maradandó lesz-e mint mondjuk a GoW, Horizon. Úgy drága hobbi. Illetve amit te mondasz az teljesen reális, de ugye sokan tényleg úgy akarnak egy generációt átvészelni, hogy van PS5 meg 3 lemezes játék végig, mert cserélgeti, eladja, árából vesz másikat. Ami számomra csak azért nem elfogadható, mert amikor a cég ezt a bevételkiesési formát meg akarja szüntetni, akkor megy a sírás rovat, hogy de ez a konzol sajátossága és azért is veszünk konzolt, mert így óccó. PC-n érdekes működik a steam digitális vásárlása és csillió billiókat tudunk elkölteni. Konzolon is menne szerintem és én ebben látom a jövőt.

    Hozzáteszem én értem, hogy támadható az elméletem azzal, hogy vannak kevésbé tehetősebb emberek akiknek telik egy konzolra meg 3 játékra de nagyon akarnak mindennel is játszani. Viszont ez egy bevételkiesési hiba a konzoloknál, nem pedig egy vöröskereszt adomány az emberek felé. Nyilván javítani kell.

    Persze ez csak akkor működik jól, ha továbbra is ösztönző marad a Sony, Micro, hogy halomra árazzák le a játékokat fél-egy év eltelte után. Mert valljuk be őszintén, tudnánk várni, tudnánk mivel játszani. Gondolom nem csak én vagyok az akinek 100+ játéka van úgy, hogy behúzta mert 2-3 ezer ft volt és még nem nyúlt hozzá. (Innen is látszik, hogy én se vagyok full tudatos vásárló, de nem veszem meg 20 ezerért csak azt ami olyan, hogy abszolút tudom, hogy soha nem válnék meg tőle.)

Új hozzászólás Aktív témák