Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • birorichard

    őstag

    válasz Scarletiel #7095 üzenetére

    Hat nekem ne mondd, a fiatalkori x360 warez utan pc-n megszoktam, h digitalisan vasaroljak es ott nem nagyon volt meg akkor annyi lehetoseg sem refund-ra, mint most.
    Amugy szerintem a 150E konzol megvasarlasa es nincs penzem jatekra anyagi helyzetek metszete nagyon kicsi, szerintem osszessegeben a vilagpiacon marginalis. Az elterjedt inkabb az, hogy ahogy aliexpress-en, amazonon repkednek kifele a 20-asok, 50-esek dollarban/euroban, ugy dobaljak be az emberek is a jatekokat, elofizeteseket a digitalis kosarukba. A tobbseg meglatja, h akcio van, kattint nyom kettot, es megveve - kenyelmes, egyszeru - full impulzusvasarlas az egesz.
    Egyik reszrol pl. a tlou2 fizikait elo sem rendeltem, minek... csak idegeskednek, h megjon-e idoben, majd megveszem digitalisan egy-ket nappal elotte, letoltom es kesz (pont most jott email a KV-tol, h csokkent az ara par ezerrel, egy pillatnra elgondolkodtam, h akkor megis lemezes kene, de inkabb leszarom, digitalis annyival kenyelmesebb), masreszrol meg ha bekapcsolom a gepet, altalaban vegigfutom az akciokat, es bar a sok haszontalan szar vasarlas utan mar probalok odafigyelni, de vmelyk nap is vettem 2-3 olyat, amit ha mas nem egyszer vegigtolok, ezt az ~5000 Ft-ot eri meg nekem pl. egy FC New Dawn vagy egy MW2 Remastered. Es akkor en meg probalok nem osszeszedni minden kacatot (nagyja mar ugyis megvan :D ), de valaki meg ennyire sem figyel oda. Szerintem rohadtul porog a digitalis vasarlas, es probaljak efele tolni a meg lemezeket vasarlo embereket, mert am jopofa meg vicces volt a sony trollkodasa az elozo gen indulasakor ezzel kapcsolatban, de nem azert nem probaltak ok is meglepni, mert szerintuk a fizikai peldanyban a jovo es az nekik jo, hanem mert hangyanyival tobb eszuk volt es tudtak, h ez meg nem az az ido.

    Zoleee83: Ha mar dlc (foleg story), akkor sztem abszolut digitalis. Jo jatek am, ha szereted az OW-t, akkor megy egy new game+ is benne van siman. Meg ha eladod a lemezt, a dlc akkor is rajtad marad, de legalabb hasznalhatatlan lesz onmagaban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák