Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Komolyan mondom...ezzel az új évvel tiszta meddő lettem játékok terén. Nincs semmi, amibe belekezdenék.
    Lenyomtam ezt a Spirit of the North-ot, de...hááát.
    alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

    Rókával kell rohangálni egyik helyről a másikra. Nem túl bonyolult fejtörőket megoldván biztosítani a továbbhaladásunkat. A fejtörők (ha lehet annak nevezni) nem túl bonyolultak. A játék egész rövid. 4-5 óra alatt le lehet zongorázni.
    Nem szoktunk indie címeket kivesézni, de ...nincs jobb dolgom.
    A zene nagyon szép lenne... lágy zongorajáték, ami 1 óra múlva már monoton lesz és én a harmadik chapter után kikapcsoltam. Nagyon egysíkú volt. A táj szép lenne, de annyira steril volt, hogy konkrétan rosszul éreztem magam. Nem is emlékszem, hogy valaha tört volna rám ilyen érzés. Tök szépre megcsinálták de sehol egy madár, vagy egy csóró légy...semmi. Egy dolog járt a fejemben, hogy nem akarok oda kerülni. :D
    Egyébként a sztori egy egész jó kis "csattanóval" ér véget. Meglepett. Az tökre tetszett.

    Na mindegy...szóval igazából tökre nem tudom, hogy mivel játsszak. A backlogomat már egész szépen kipucoltam. Csak olyan játékok maradtak benn, amik... okkal nem lettek befejezve. Szóval tiszta unalmasan indul ez az új év. :( Kár, hogy ez a Maneatear csak PS5-re van. Azt spec. tökre nyomnám. Megvenni nem fogom.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák