Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Madwe #21290 üzenetére

    Hat, ezt nem lehet tudni. Majd meglatjuk, ki mennyi konzolt ad el, aztan akkor fogjuk tudni, hogy ki nyerte meg. Egyelore mindketto pont annyi konzolt ad el, amennyit le tud gyartani, szoval jelenleg barmi ilyen jellegu kovetkeztetest csak eredendoen hibas adatokbol lehet levonni.
    Sot, igazabol szerintem mostmar az van, hogy mar igazabol mindegy. Mert ok, megy itt a szajtepes, hogy bu-hu, nem lattunk menut, de ki nem szarja le, honapokra elore minden ps5 el van adva. Ugyanez xbox oldalon. Engem csak meglep az, hogy milyen konnyeden tullepnek az emberek azon, hogy nem lattak meg nextgen gameplayt, ennyi. Mert nekem (de ezek szerint megint En vagyok a helikopter) nextgen konzolt eladni csak nextgen jatekokkal lehet. Prevgen jatekokat tudom jatszani a pregen konzolon, azert nem fogok kiadni ennyi penzt.

    Szoval, tl;dr; nem tudom magam tultenni azon, hogy sok ember szerint a "nem lattuk a menut" az hasonlo sulyu dolog, mint hogy konkretan nulla darab jatekot lattunk eddig. De lehet csak En vagyok ilyen hulye, hogy pont leszarom a menut. Jatekokat lehet majd inditani belole, meg partyt csinalni, meg ilyenek, pont, mint eddig, max kicsit jobban. Mi a francert erdekeljen, hogy nez ki? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák