Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz .LnB #20980 üzenetére

    Konkretan kesz, szabalyoknak teljesen megfelelo, akar mar masnaptol versenyezheto autokat lehet venni annyiert, amit irtam. :U

    Szerk: Gyorsan megneztem megint, hogy biztos legyen a dolog. 2020 elegge betett a dolgoknak az biztos, plusz kicsit feljebb is mentek az arak, de £4000-es iranyaron mar van teljesen atalakitott auto meg most is. Versenyregisztracio £200/ev, plusz £50/verseny, plusz benya, auto karbantartasa, gumik, oda is kell jutni valahogy, tehat kell egy futo, amin szallitod a versenygepet, meg egy kocsi, ami el birja huzni addig, stb stb stb, tehat nyilvan van ennek koltsege, de azert annyira nem halalos a dolog, ha magadnak szerelgeted. Nyilvan ha akarsz magadnak szerelocsapatot meg minden, az egekbe ugranak a koltsegek azonnal, de ez szamomra olyan dolog, hogy nem nyerni mennek, mert az eselytelen, hanem elvezkedni, ha mar a kozepmezonyt elernem, boldog lennek. De ez meg minimum 15 ev ugyis, aztan ki tudja, mit hoz a jovo. Ha oszintek akarunk lenni, ez valoszinuleg egy olyan alom, ami mindig csak tervezve lesz, meg ha anyagilag meg is engedhetnem magamnak. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák