Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    válasz ripla #165374 üzenetére

    Semmi extra, sokmindent kipróbáltam végül Reolink rendszer lett
    Van egy 8 csatornás NVR, ahhoz alapból járt 4 fix kamera, ahhoz meg vettem még 2 db doom kamerát, az egyik az utcát nézi amin az ablakok, kertkapu stb látszik hosszában, ha kell lehet forgatni de nem szoktam, a másik a kertben hátul van garázsoknál és a kertet pásztázza ki lehet jelölni "járőr utat" hogy forog, hol mennyit áll stb, az NVR kb 3-4 napot rögzít aztán rátöröl, de a winyó cserélhető ha több kellene. El lehet érni online mobilról bárhonnan a rendszert, vagy ugyanúgy visszanézni a felvételeket távolról. A doomokon van mozgáskövetés, vagy mozgás riasztás is. Tisztességes cucc eddig 2 éve müxik hibátlanul, egyszeri 500 ezres beruházás eddig + a szobákban az erre felrakott tabletek, monitor, mindennel együtt szűk 1M... viszont addig kipróbáltam egy rakás olcsó sz@rt, mindegyiknek más baja volt, fagytak, szar volt az app, elromlott stb... itt pl a kertes doom durván 2 éve van mozgásban, és semmi jele szerencsére hogy ez megfeküdné... és minusz 10-ben is működött ugyanúgy. Szóval én ajánlom a márkát. Annyi hogy mivel nagy terület, és semmiképpen nem akartam wifist hogy kívülről könnyen törhető legyen, kellett plusz kábel jócskán, meg sok switch de abból is az extra amelyik ad áramot is, így viszont nem kellett külön az áramot is kikábelezni. Mindezt egy ASUS RT-AX88U Pro router koordinálja, ahogy a plex szervert is, így zökkenőmentes a 0-24 kamera, meg minden szobában, garázsban a 4K tv-k, gyereknek a mese tv...játékra meg van plusz egy dedikált ASUS RT-AX5400 azon csak a Meta3 VR van meg a két PS5, eddig még nem volt panasz a sebességre. Ha kérdésed lenne róla segítek szívesen. Annyi hogy a taboknál a fényerőre vigyázni kell, a hosszú képezés kinyírt nekem 3-at, érdemes venni használt Galaxy A-s tabokat, és fél fényerő

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák