Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Szabi® #120206 üzenetére

    Amikor februárban egy hónapon belül a nyakunkba szakadt a Dying Light 2, Horizon Forbidden West, Elden Ring, akkor már láttam előre, hogy ez még megbosszulja magát az év hátralévő részében.

    Aztán jött a ps+ átalakítása és pár órát eltöltöttem a fekete pókemberrel, Iki szigetével és utána jött a céltalan vásárolgatás, végül a Dark Souls 3, The surge 1-2 és a Nioh 1-2 kb. fél éven át lefoglalt.

    Most viszont elértem oda, hogy semmit sem találok a collectionban, ami érdekelne. Tiny Tina trialt próbáltam, de a végén töröltem, nem volt meg a kémia a közöttünk, de így jártam Deathlooppal, SteelRisinggal is.

    A Saints row viszont pillanatok alatt elkapott és utána is kellett néznem a sorozatnak, átlagban a második, harmadik részt tartják a legtöbben a csúcsnak, a negyedik és a legutóbbi részt viszont lejtőnek.

    Ezért is érdekelt oriic véleménye, mert ő meg pont az aktuálisat tartja szórakoztatónak a korábbiakkal ellentétben.

    A Just cause egy állatorvosi ló, hiába sandbox és vagyok rajongója a stílusnak, de ez inkább már annak paródiája, ami egy idő után már nem kikapcsolt, sőt, inkább frusztrált.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák