Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz mrhitoshi #38978 üzenetére

    Én sosem vitattam a konzolok erényeit, pl a kedvező beugró árat, nem véletlenül voltak konzoljaim és remélem nem véletlenül lesznek. De az hogy fenntartani egy konzolt olcsóbb mint egy pc-t, ahol a 3 éves vga-kon és 4 éves processzorokon is könnyedén mennek a legújabb játékok az eléggé struccpolitikára vall a játékárak nagy eltérésének ténye mellett, nagyon nagy túlzások vannak hogy milyen pc kell az új játékokhoz, mindig a maximális grafikából indulnak ki az ezt a vonalat kritizálok ami a konzolok szintjén is túl van, de ez csak egy luxusopció azoknak akik nem sajnálják a pénz erőművek összerakására. A konzol üzleti modellje merőben más mint a pc esetén, egy az egyben nem összehasonlítható, a végeredmény anyagilag, azonos megközelítésekkel (évi x darab játék) teljesen hasonló. Az is tény hogy az árkülönbözet elköltése a pc fejlesztésére időt kíván meg és hozzáértést. Meg az is hogy a konzol is járhat szervizben a garancia letelte után, előfordulhat ott is nem kívánt ráfordítás.

    Nálam ziher nem a pénz dönt arról hogy konzol vagy pc, max annyiban hogy csak az egyiket szeretném finanszírozni, időm sem lenne két rendszerre így pénzkidobás lenne. Már többször leírtam, akik használt játékokkal csencselnek, van erre idejük kapacitásuk azoknak olcsóbb a konzol ez tény. De én magamból kiindulva nem ezt tekintem alapesetnek.

Új hozzászólás Aktív témák