Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    félisten

    válasz Dinomano #281710 üzenetére

    Vannak, amik megkövetelik a motion controllert (pl. Superhot VR, Dick Wilde 1-2), van amelyiknél opcionális és van, amihez egyáltalán nem kell (pl. Playroom VR, Keep Talking and nobody explodes). Ezt megtalálod a store-ban a játékok leírásánál.

    #281711 interstate76: Nekem a Keep Talking and Nobody Explodes az egyik kedvencem. Ez is egy coop játék, egy bombát kell hatástalanítani. A VR-t viselő emberke látja a szerkezetet, tudja elmondani a társának (akinél a "hatástalanító kézikönyv" van, amin a TV-n közben számára olvasható, lapozgatható, igaz angolul - de lelkes amatőrök lefordították magyarra is, így gépen, vagy kinyomtatva akár angolul kevésbé tudók is remekül élvezhetik), hogy milyen modulok vannak rajta, a társa pedig elmondja, hogy hogyan tudja hatástalanítani. Persze mindez időre. Illetve nem unalmas, hiszen minden modul hatástalanítása (ami ráadásul több lépésből áll) attól függ, hogy éppen mit ábrázol/milyen színű vezetékek vannak rajta, stb.

    #281712 Dinomano: nincs meg nekem, anno sem voltam nagy First Person Shooter rajongó.

    [ Szerkesztve ]

    Alex

Új hozzászólás Aktív témák