Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45378816

    törölt tag

    válasz cross56 #86164 üzenetére

    Azért valljuk be az fps drop-ok néha tudnak meglepetést okozni és szerintem nem mindig a játék hibája miatt történnek ezek.

    Én amikor megtudtam, hogy amd+ati van a ps4-be (ekkor már két napja meg volt) kicsit meghökkentem.
    Ki nem állhatom ezt a fajta config-ot, mindig is intel+nvidia párti voltam, de hát ez van. :)

    Úgy tekintek rá, mint konzol, mert hát az is, szóval azzal meg tisztában voltam/vagyok, hogy nem fog überelni egy gamer pc-t, nem lesz jobb, mint az eladott gépem, DE (mint mondtam volt...) first prior számomra az hogy, hogy is mondjam esélyegyenlőség, aztán a többi. Már sokszor leírtam... ;)

    Kíváncsi lennék egy nvidia kártyával mit produkálna a masina, most első sorban az nvidia physx-re gondolok.

    Hogy miért írtam ezt most mind le?

    Mert teljesen egyetértek a hozzászólásoddal és titkon én is reménykedem, hogy így lesz majd, ahogy leírtad, ergo semmi érdembeli különbség nem lesz ps4 és a másik gép között.
    Így továbbra is boldogan és élményekkel gazdagon játszhatom, ha időm engedi, nem kell agyalni semmi "moddoláson/configoláson" etc. nem kell azzal foglalkoznom, hogy az esetleges "új ps4" jobb és akkor vennem kell nekem is majd, csupán csak hátra dőlni, megnyomni a PS gombot és csapatni a party-ban a többiekkel. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák