Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rezy89

    tag

    Üdv! 1-2 kérdés foglalkoztat mostanság... Sajna csak Vodás mobilnetem van, éjszakai 100 gb letöltéssel, a nappali viszont csak 12 gb. Van rá valami mód, hogy ha éjfél után beállítom a letöltést ps-en, csak azokat szedje le amiket el is indítok? Rest módban szoktam hagyni, viszont azokat is elindítja amik le vannak pauzálva (szép magyar kifejezéssel élve) , ennek határása meg a nappalit is lecsípi ha nem kelek fel 6 előtt :S Múlt hónapban is oda lett a nappali adatforgalom meg tegnap is ez történt... A másik, hogy másnál is ennyire vibrál a kép mozgásnál? Értem ezalatt azt (főleg Far Cryban idegesítő) , hogy minden apró rezdülésnél mintha sötétedne a kép és mosódik kicsit, sötétebb helyeken pedig érezhetően leveszi a fényerőt, nem tudom mennyire érthető így. Tv-n minden dinamikus kontraszt, fényerő mozgáshoz stb... ki van kapcsolva, egyedül a Motion Plus van tisztára állítva, de azt hiába állítgatom a probléma fennáll. Tv válaszidejével lehet probléma? Papírjait nem találom, de Samsung 6100-as széria, nem smart tv, csak sima 3d-s full hd-s... Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák