Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brodarics

    tag

    Hali!

    GTA-ban van a természetfotós küldetés ami Beverleyhez kötődik. Nálam nem jelent meg a telefonkönyvben az utazási iroda akinek a képeket kellene küldözgetni. És az e-mailt sem találom amit elvileg küldött korábban Beverley. A csávót kinyírtam már, jócskán túlhaladtam a küldetést, és újrakezdeni nem fogom mert rengeteg órát beleöltem már a gyűjtögetésbe meg az aranymedálokba, nem bírnám újrakezdeni. Gondolom nincs aközött összefüggés, hogy én kinyírtam mikor nem fizetett és nem hagytam elmenni és játszottam később újra az aranymedálért. Kerestem a rockstar fórumán és ott csak annyit találtam, hogy másnál is volt hasonló, de azok már 1 éves kommentek és nem volt rá megoldás. Valakinek hasonló? Esetleg talált megoldást? Nagyon bosszús leszek, ha ez fog hiányozni a teljes játékhoz és az első platinámhoz :(( :((

    Először arra gondoltam, hogy ezt akkor kellett volna megcsinálni mielőtt megölöm ezt a majmot, de mivel nem neki küldök képet így ennek mi értelme lenne, meg ez nagyon aljas volna szerintem a játéktól...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák