Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Payphone

    tag

    Ti mit gondoltok, érdemes eladni a PS5-öt és venni helyette egy PS4-et? Volt PS4-em jópár évig viszont utána valahogy meguntam akkor pár évig a játszást, aztan mikor jött a Spiderman 2 egyből megvettem az 5-öt. Hát kárvolt.... Vagyis nem a spiderman miatt az imadtam. De ezek a hulladék játékok mint a skull and bones vagy a suicide squad ezek miatt nem éri meg szerintem annyira a PS5, és persze ez csak két nagyon kiemelkedő példa volt de amúgy nem is igazán van úgy egyáltalán olyan játék még 3,5 év után sem ami csak PS5-re lenne. Van még 1-2 exklúzív de hát hagyjuk. És mivel ritkán áldozok játékokra ezért én elvagyok az előfizuval de a könyvtárba meg még annyira sincs PS5 játék. Úgy látom hogy érkezőben sincs túl sok játék, ami lesz is inkább 2025 vagy 2026. GTa 5 sem biztos hogy megjön jövőre. Szerintem simán megérné eladni, és 2 év múlva venni egyet tök olcsón, addigra úgyis lesz Pro ezért megjobb áron lesz a sima PS5. Így ebben a formában én nem látom egyáltalán létjogosultságát ennek a konzol érának.

    Ti mit gondoltok? Van alapja a logikámnak? Meg amúgy mennyit érhet egy garanciás, fél éves hibátlan PS5 amiben max 150 óra játék van? (Igen ennyit játszottam vele fél év alatt, többet szokott csak úgy bekapcsolva lenni és a menüben nézelődni mint játszani)

Új hozzászólás Aktív témák