Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Filléres Redmi érkezett

    ma Az A3x nem kapott nagy bemutatót, egyszer csak felbukkant.

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Dinomano #281701 üzenetére

    Headset (+ nyilván a hozzá tartozó kábelek és központi egység) és kamera kell, a fagyik néhány játéknál opcionálisak, de sztem vegyél azt is.

    PSVR esetében nyugodt szívvel kijelenthető, hogy elég sok tartalom van rá.

    Amiket mi próbáltunk és bejött (nyilván nem egyformán - van olyan, amit végigjátszottam, és olyan is, amit 1-2 alkalommal indítottunk csak el, de akkor tetszett):

    Astro Bot Rescue Mission
    Moss
    Farpoint
    Iron Man VR
    VR Worlds
    Until Dawn: Rush Of Blood
    Resident EVII. Biohazard
    Firewall Zero Hour
    The Walking Dead: Saints & Sinners
    The Persistence
    Robinson: The Journey
    A Fisherman's Tale

    Biztos van még más is, ami tartalmas. Pl. sokan kedvelik a Beat Sabert, de engem még a kipróbálás erejéig sem vonzott a VR headsetben történő hadonászás. Aztán lehet, hogy az első alkalmat követően fan lennék, nem tudom. :)

    Az ára miatt nem érdemes várni. Ha kifogsz egy jó vételt, akkor később simán el tudod adni (közel) annyiért.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák