Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    Gondolkodtam én is ssd cserén. Mondjuk engem speciel nem az ilyen hosszú töltési idők zavarnak, mikor betölt egy mentést vagy játék indításakor. Másfél-két percet nem hiszem el hogy ne lehetne kivárni. Konkrétabban az AC Valhallával voltak legutóbb gondjaim. Ez a játék minden szar után tölt. Egy kis csenevész world event küldi párbeszédeit is mire bedobja...agyrém. Volt hogy inkább fel se vettem ezeket. Menet közben is van hogy megáll az egész, kiírja hogy loading...Ez igen, nesze neked open world :) Bár gyanítom hogy ennek inkább a kevés ramhoz van köze. De ami rendesen fel tud bosszantani azok az ilyen mikro beakadások mikor ment egyet a játék. És ilyen van hogy percenként 4-5x megtörténik. Kinyitsz egy ládát, ment, felveszel 3 forintot egy hordóból ment...hjajj. És ilyenkor jön az ominózus akadás. Nem is bírok egyhuzamban 1 óránál többet játszani vele mert rendesen fejfájást okoz. No én az ilyesmi tapasztalatokra lennék kíváncsi. Anno pcn volt is volt ilyen, mikor hdd műveletet végez akkor itt ott akadt. Ssd megoldotta ezeket. Nem tudom ps4pronál is javítana ezen. Van egy 1 terás ssd-m ilyen célokra, igazából már adattárolásra is azt használok. De filmeknek sztem elég lenne a ps4 hddje is, kicserélném. Ha, feltéve javít ezeken a szarakodásokon. Vkinek tapasztalat ilyen téren?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák