Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    Kezd végre beindulni a Vampyr! Ennek ellenére még mindig kicsit gyengécskének érzem a story-t. Most vagy végig ilyen B-kat lesz vagy a végére tartogatják az összes puskaport. Amint eddig láttam belőle az nem rossz, csak picit mélyebb történetet vártam vagy legalábbis sok-sok side questet, ha már ilyen pici és behatárolt a játéktér. Ezek az investigation-ök nagyon gyengék, szinte már fetch questek. Szerintem ez rossz design döntés volt a fejlesztők részéről, mert nagyon minimális dolgokat ad hozzá a karakterekhez. Ha minden karakterhez tartozna egy quest láncolat, akkor egy szavam nem lenne a játékra. Ha lesz második rész én biztos megveszem akcióva, mert innen már csak fejlődni lehet.

    Most így hirtelen eszembe jutott a Witcher és a CD Projekt. Mekkora királyság lenne, ha a Cyberpunk után egy vámpíros játékot készítenének a tőlük megszokott minőségben, vagy ha ennyire szeretnek könyveket és tabletop történeteket feldolgozni, akkor egy Warhammer 40k-t pls. Nem is tudom hány éve várok egy AAA minőségű WH40k játékra...

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák