Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz erahurka #250388 üzenetére

    :DDD Mily dühös szavak egy emberkétől.
    Enyhe túlzás, amit összelapátoltál, nem gondolod? Az AI nem nézi -> van, hogy nem nézi (előfordul a valóságban is, lehet, hogy itt többször, nekem egyelőre nem vészes)
    Van olyan szög, hogy pont kiforgatnak ép szárnnyal élőben is, de sztem a fullos törést még nem is próbáltam, passz.
    Pilótagrafikák: nem tökéletesek, de messze nem "undorítóak".
    Az irányításnál zavaros amit írsz: túl sok tapadásnál hogy lenne nehezebb elindulni?! Nagyjából mindegy, mert (egyelőre) a kipörgésgátló-assistot itt valóban nem tudtam 0-ra tenni, kis támogatásra véve tökéletes.
    Ha ezektől neked "fércmunka", akkor csak sajnálni tudlak. Ennél kevésbé csak a szingapúri DRS-zóna, és a HAAS festése, logója érdekel, a pár verseny alatt Safety Car-os szitu nem volt, de legyen, hogy az úgy van, ahogy írtad: marginális hibák, a beleélést alig rontják, főleg amennyiért én vettem, remélem nem fizettél sokat érte.
    Saelin: azt elhiszem :DDD Én is kontroller, de a manuális váltóból nem engedek (itt meg kuplung sincs, mint a Forza-ban, na az...), fék assist valóban nem kell, rá lehet érezni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák