Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ImACeltic

    őstag

    Tegnap én is végeztem a Spider-man sztorijával, a hétvégén talán meg is lesz a platina. Egyetértek Nessaj-al és a The VR-al, miszerint ez minden idők legjobb Spider-man játéka, mondjuk ez nem is kérdés. Az, hogy jobb-e, mint az Arkham City/Knight, nem tudom eldönteni, friss még az élmény. A lényeg, hogy az Insomniac Games egy tökéletes Pókember játékot rakott le, én még a mellék küldetéseket/tevékenységeket sem éreztem túlságosan ismétlődőnek, unalmasnak. Ha valaki jól válogatja meg, hogy mikor, mit csinál, nem lesz unalmas és ismétlődő. Nagyon remélem, hogy az Insomniac következő játéka is Marvel játék lesz, de a legjobb talán az lenne ha folytatnák ezt a sztorit, amit most felépítettek és a végén a két darab stáblistás jelenettel előrevetítettek. Remélem nem csak idén kapunk DLC-ket hozzá hanem jövő tavasszal/nyáron is.

    Ami az idei PS exkluzívokat illeti, nálan a God of War(1) és a Detroit Became Human(3) között helyezkedik el. Már csak az RDR2-n múlik, hogy kié lesz a GOTY díj.

    Gamer(PS5, PC), sport fan.

Új hozzászólás Aktív témák