Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balion

    senior tag

    válasz snemeth #88 üzenetére

    Szia!
    Én a 2-vel játszom jelenleg. Ezt már megvettem, az 1 pedig accesses volt.
    Az 1-ben jóval többször dobott ki, de a 2-t sem magasztalnám e téren.
    Nekem sokkal jobban tetszett az 1 hangulata, mint amennyire a kettőé. A 2 kicsit nyomasztóbb számomra.
    Mókásabbnak és letisztultabbnak találom az 1-et.
    A kettőnek számomra ugyanaz a hátránya, mint ami az előnye is, hogy tele van tömve tartalommal.
    Ezen kívül jópár idegesítő bug van benne, ami kicsit komolytalanná teszi, főleg, hogy már elég rég kijött és már egy komolyabb patch is napvilágot látott.

    Egyébként pedig nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy megvettem, de ha az 1-ben mindig tele lett volna a csapat, akkor maradok annál. De mivel rendszeresen foghíjas volt a csapat, mert már egyre kevesebben játszotak vele, megvettem a kettőt, azt gondolván, hogy új játék lévén, nem lesz ilyen gondom. Ezzel szemben rettentő sokszor okoz egyenlőtlenséget az, hogy nincs elég játékos. A legbosszantóbb az, mikor az egyik csapat tele van, a másik meg félig, ami turf takeoverben (1-ben gardens and graweyards, vagy mi volt a neve) azt eredményezi, hogy az egyik csapat konkrétan, szó szerint csak végigrohan a pályán. Elég sokszor előfordul.
    Szóval emiatt nem volt értelme megvenni a kettőt.

    Az új karaktereket szeretem mindkét oldalon, bár főleg növényekkel vagyok.
    Én sokszor vágyok vissza az 1-be, de ott sokszor még ennél is rosszabb volt a matchmaking.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák