Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    Megjöttem Freefestről. Azt kell mondjam, hogy összességében nagyon jól éreztem magam. Mondjuk nem a zenekarok voltak a fő céltevékenységeim most, hanem a pija. :U Attól függetlenül láttam sok bandát, csak az a baj a dologgal, hogy amelyik zenekart eddig nem ismertem, annak most se tudom a nevét, a ''programfüzet'' nyitogatása túl sok energiámat emésztette volna fel. :D Legjobban talán megint a Wiener Sanger tetszett, akik Amd-t, meg Lekémiát játszót feldolgozászenekar. De ha ők nincsenek(pl.: tavaly szigeten is), akkor nekem a mai napig f*ngom nem lenne arról, hogy mi is az az Amd/Leukémia... Tehát én nagyon áldásosnak ítélem meg a tevékenységüket. Sokan voltak, sajnos lopások is történtek, bár szerencsére nem annyira sok, mindenesetre ha én lettem volna az, akinek ellopják a cuccát, természetesen hihetetlenül elszomorodtam volna, tavaly szigeten pl.: megtörtént... :( Szerintem ez a fesztivál egy nagyszerű kezdeményezés volt, amit mindenféleképpen folytatni kellene. Sajnos szorulásom lett a 2. nap reggelétől, s ez idővel rányomta bélyegét a hangulatomra, a végére picit bepunnyadtam, de azért még hatott az előző napi üveg hubertus vidámság-fokozó hatása. A sör 250 pénzbe került. Illetve még nagyon fontos volt, hogy olyan emberekkel lehettem együtt, akiket nagyon kedvelek.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák