Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrBean55

    aktív tag

    válasz Ndruu #27 üzenetére

    Ndruu #27: >még nem sikerült összekapcsolnom a fejemben a témát és a képet

    Pedig a cím szerintem segít, pl. norbre is kitalálta. :)

    norbre #30: >elsőre mégis az idő jut eszembe

    Az nem baj ha másodikra odajön a "nincs" vagy a "lehetetlen" is ... :)
    Először biztos a képet nézted, nem a címet.

    ----------

    Általánosan szeretném javasolni hogy adjunk címet a képnek azért hogy segítsünk a nézőknek a kép megértésésében, abban hogy a szerző merrefelé is gondolkodik a témakörön belül. Nekem néhány cím nélküli képnél többféle elképzelésem is akadt arról hogy mi lehet "nincs" a képen, és lehet hogy ez mind különbözött az alkotó elképzelésétől, mert a nem létező cím nem vezette a gondolataimat semerre, a témakör egy kicsit bő volt ... Néhány képnél szinte semmilyen vagy csak nagyon erőltetett elképzelésem volt a "nincs" mibenlétét illetően, egy jó cím esetén valószínűleg nem lett volna ilyen problémám. Ugyanakkor nekem Allien és Cassidey képcímei valahogy nem jöttek be, számomra erőltetettnek tűnnek, de legalább vannak ... :)

    Ndruu (#8): Nagyon tetszik a kép maga így kisebb méretben (az eredeti kissé zajos de az utómunka jó lett), az ötletet jónak tartom, viszont a "nincs"-re és a "van"-ra is akad több elképzelésem, egy kreatív címmel nálam hibátlan lenne.

    Szten Márs (#10): Az ötlet és a kivitelezés is szuper, de magammal sokat "vitatkoztam" hogy az előtérnek vagy a háttérnek kellene élesnek/életlennek lennie, a kérdés eldöntését szerintem a cím itt is segítette volna.

    norbre (#12): Itt sincs cím, de könnyű neki adni és szerintem mindenki nagyjából ugyanarra gondol ... :C

    sztyui2 (#14): Nekem is ez volt kb. a második ötletem (a beküldött pedig kb. a negyedik :) ), de néhány próbakép után elvetettem az ötletet. A Te megvalósításod jobban sikerült az enyémnél :), de pl. egy hajléktalan (vagy valami hasonló) alakkal megvalósítva ütősebb lett volna a kép, én ezért nem választottam ezt. A tojásos kép (ami ugye érvénytelen) nekem nagyon tetszik. :K

    Allien (#17): Elég aranyos kép, bár a háttér lehetne más illetve a kutyus elején a színek kissé "érdekesek", a legfőbb bajom vele hogy szerintem ezt a képet ebbe a témába csupán a cím erőlteti bele, számomra címmel együtt sem hozza ezt a témakört.

    grabber (#18): Nagyon jó az ötlet, ha jól látom akkor szinte csak a cseppek élesek a képen, ráadásul a színezés is odatereli a figyelmet. Cím nélkül is elmegy. :C
    Nagy PS guru lehetsz ... :)

    ----------

    Tök jó ez a topic :D , köszi mindenkinek minden képet, egyelőre ennyi képről szerettem volna véleményt írni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák