Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz Novics #44034 üzenetére

    Azért akkor is menjen a picsába, ha a saját érzésre 80% körüli zh éppen kettes... Nekünk is volt egy ilyen fasz tanárunk Győrben, páran kishíján ráborogatták az asztalt. Aztán végül csapatostól kérvényeztük, hogy más tanárnál vizsgázhassunk.

    Volt olyan, hogy több mint fél órát késett vizsgáról. Azt mondta azért, mert a távosok céges autóitól nem tudott leparkolni az egyetem előtt. Akkor már tudtuk, hogy kár volt odamenni, ott aznap távos nem megy át... Úgy is lett.

    Holnap majd jól beletépünk...

  • L4mie

    veterán

    válasz Novics #44034 üzenetére

    BME Hőtan szigorlat főiskolai képzésen + Hőtan II vizsga egyetemi képzésen- 150 emberből 5 nek lett meg a vizsga.
    Persze van a 10% os szabály ami senkit nem érdekel, nem volt még ilyen tanár pontozás meg kutyafüle.
    Két része volt a vizsgának elméleti 35 pont ért X elős, átverős...nem fejtem ki.
    Számolásos 4 darab, minden feladatból legalább 20% ot kell teljesíteni, különben automata bukta.
    Negyedik számolós példa beugratós volt: Gőz-Gőz hőcserélő....milyen halmazállapot változáson megy át a közeg....megkérdezem a doktoranduszt vizsga közben, ugyan már legyenolyszíves értelmezze nekem ezt a kérdést mert gőz-gőz akkor nincs állapotváltozás...egyetért oké, ez alapján kiszámoljuk. eredményhírdetés bukta mert utsó feladatot szarul oldottuk meg....konzultáció HINYE ez így mi kéremalássan doktorúr.....őőőáááőőőő hát ezmegaz, na tudja mit...beszélgessünk és eltekintek a 20% tól.
    beszélgettünk 3 assal kijöttem egy voltam az 5-ből...eléggé utáltak a többiek :P
    De besorolhatnánk a mechanika, áramlástan, etc vizsgák tömkelegét :) inkább nem. Villanykarosokat még inkább szívatták.

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Új hozzászólás Aktív témák