Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz concret_hp #968 üzenetére

    ja még jó hogy az este szvsz legnagyobb osztását akartam leírni, csak aztán elmaradt :DDD
    1500 indulózseton, 30/60as vaknál jártunk.
    szóval kisvakként 910o-t kaptam kézbe. 1. pozícióból beszálltak, (elég egyszerű játékot játszik a srác: ha van valamije játszik, ha nincs, nem.) 2. fold, osztó beszáll (előzőhöz hasonló), én kiegyészítek, nagyvak check (ő viszont full random, volt hogy flopra top drillje volt és csak a rivernél emelt, de volt hogy full szar lapra adott meg komoly emeléseket. szóval gyakorlatilag kiszámíthatatlan, laza indulással. )(5en voltunk). flop: 468, rainbow. körbecheckeltük. turn 7, 4. szín. én beszélek először. emeltem 70-re (a 20ast fogtam meg a 10es helyett, így lett 70 :D meg ha már van 1 sorom, akkor az a +10 nem para :DDD) nagyvak call, 1. arc fold, osztó call. river K. na mondom, hátha valakinél lapul egy K egy már lentlevő lappal. emeltem 150-re. nagyvak szonte azonnal vissza 400ig. osztó fold, én vissza 1000ig, nagyvak 1800ig (naki még kb. 8-900, nekem kb. 350-400 zsetonom volt az 1800on felül) megadtam, bár asszem akkor már allint kellett volna mondanom, mert nutom volt. (asztalon 4687K, nálam 910) szóval kb. 4000 pot, (összezseton 7500) nagyvak mutat: 95 -> azt hitte egyel nagyobb a sora mint az enyém... hát nem :D

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák