Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Gambit #611 üzenetére

    Mondjuk nem értem miért moderátorozol engem - azert, mert ezt I_Am-nak akartam irni, csak ugy tuik mellenyomtam

    Azonban nem gondolom, hogy mbitet megkülönböztetett pozitív bánásmód illeti azért, mert a múltban megkeserítette az emberek életét - ez eleg egyertemu reszedrol - innen nezve ugy tunik, hogy Szerinted negativ nagyon negativ banasmod illeti meg - felre ne ertsd, en nem azt kerem sem Toled, sem mastol, hogy kivetelezzetek vele, hanem azt, hogy ne basztassatok ha kell, ha nem

    Magyarul hadd lehessen beírni ide, ha marhaságot beszél - lehet, amig ez nem olt mar-mar kereszteshadjarati mereteket egy adott forumozo ellen (es latsd be, rgb az aktualis kedvenc celpont)

    Mert én csak annyit csináltam, hogy beírtam ide, a marhaságát. Ha elolvasod a hsz-t, abban nincs semmilyen desztillációról szó - ha elolvasod a hsz-t, viz-rol van bene szo, s szamomra, ha elektromossaggal keveredik egy mondatba a viz, egyertelmu, hogy a viz maga nem (vagy csak minimalisan), csak a szennyezett viz vezeto

    Hadjáratról tehát főleg nincs szó - de van, viszont nem allitom (nem is allitottam), hogy egyszemelyes

    ha tovabbiakban is reagalni kivansz, azt ne itt, ismered Te is a helyet ennek

Új hozzászólás Aktív témák