Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz EmberXY #6863 üzenetére

    Az első pár futam lényeges, nyilván, és tudod jól, hogy ez szerintem nem jó, ezért is forduló alapú rendszerű a tippjáték, nem pedig fejlődős. De ennek is megvan a maga bája azért, még most ugye ez van, ezt kell szeretni. :D
    Az F1Ligához hasonló szerintem az első fordulók fontossága, szóval fontos, de nem dől el azért rögtön. Nekem volt ott olyan évem, amikor 25. hely körül voltam nagy hátránnyal 4-5 futam után a ligába belül, a végén pedig talán 3. lettem.

    [CS]Blade2:

    Igen, valami ilyesmi, még én is csak találgatom, hogy kinek milyen szerződéshossz lenne célszerű. Ha lejár a szerződése egy komponensnek, akkor megkapod az árát szvsz és vehetsz belőle mást. A szerzett pontok után jár némi cash, de nem igazán jelentős, ahogy számolgattam az elején max 1-2 millióra lehet számítani.

    Ami trükkös és nem tudom rá a megoldást: Ha lejár a szerződése egy komponensnek, ami történetesen rosszul szerepel és a legolcsóbb a lejáratkor, akkor mi a teendő, ha nem tudsz helyette semmi mást betenni, azt meg nem engedi? A kérdés félig költői, gondolom eladsz 4% sarcért valami mást és veszel két gyengébb komponenst. Mindenesetre erre érdemes figyelni.

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák