Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • samu2062

    aktív tag

    válasz dunc #86239 üzenetére

    És CPT.Pirk

    Nem kívánok vitát generálni,mindössze egy megjegyzést tettem.Nyilván mindenki azzal utazik felőlem,amivel akar.
    Egy valamit tisztáznék:
    Én nem is az Oscarosok miatt gondoltam,semmi bajom velük és eszem ágában sem áll lehúzni őket.Viszont összességében rengeteg barom van az utakon.Rengeteg a baleset és nap,mint nap halnak meg az utakon.Hiába az Oscar sofőr rutinossága,hiába a tökéletes járműve,ha más miatt balesetet szenved.Mert ugye nagyon sokszor a vétlenek maradnak ott.De akár saját maga miatt is lehet baleset,ezt sem lehet kizárni.
    Hangsúlyozva,hogy nem arra gondolok,hogy barom az úton,elég egy hibázás.Összességében a közúti közlekedés,sok-sok nagyságrenddel veszélyesebb a vasútinál.
    Én megértem,hogy nagyon árérzékenyek a magyarok teljesen tisztában vagyok a máv faxságaival (nagyon is),de nekem furcsa egy kicsit,hogy a biztonság ennyire háttérbe szorul és nem hozza legalább egy szintre a mérleg nyelvét.
    Én azt mondom:Egyik oldalon a lassabb,drágább,de százszor biztonságosabb.Másik oldalon a gyorsabb,olcsóbb,de százszor veszélyesebb.Így nézve az Oscar nem lehet csak simán jobb.
    A gyorsaságról van az a mondás:"Hiába sietsz,ha nem érsz oda".
    A pénz meg másodlagos ilyenkor.
    Mindenki eldöntheti kinek,mi éri meg.

Új hozzászólás Aktív témák