Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blaca83

    őstag

    válasz Ance #75565 üzenetére

    Sajnos még a nagyobb márkákból is a gyengébb minőségű termékek vannak az ilyen helyeken, így nem tudom érdemes-e foglalkozni velük.

    (#75568) Zewa:
    Az Imperátor Pécsen a legjobb szerintem, egy KTM-et már vettem tőlük 3 éve! Jó bringák vannak, de kicsit drágának találtam az internetes árakhoz képest.

    Maximum 200-at szánnék rá és abból szeretném kihozni a maximumot.
    Tudom,hogy a jó állapotú használt lenne a legjobb, főleg magánszemélytől. Ár/Érték arányban azzal járnék a legjobban.

    Félek a "használt" dologtól, mert sokan foglalkoznak azzal, hogy külföldről behozott bringákat felújítanak és továbbadják amivel nem is lenne gond amíg egy korrekt dologról van szó.
    Több helyről viszont azt hallottam vissza, hogy vigyázni kell a dologgal, mert nagy"mutyizás" megy a bringákkal. Még a hegesztett bringát is eladják neked úgy, hogy feltétlen észre sem veszed, csak akkor derül ki ha egyszer eltörik alattad a váz. :((( :((( :(((
    Pedál-ról kifejezetten "seftes" infókat hallottam vissza... :U

    A többieknek is köszönöm a hozzászólásokat, információkat! :R

    Igazából olyan érdekelt volna, hogy van-e valakinek valahol kedvezménye, tudna-e segíteni a vásárlásban, illetve olyan helyet-webshopot ajánlana-e valaki, ahol korrekt áron jó terméket tudok venni. :K
    19-21"-os,azaz olyan 48cm környéki vázmérettel szeretnék venni egy 27-29-es kerékméretű montit.
    Jó váltószettel, tárcsafékkel, (olajos) és valami normális teleszkóppal ami állítható.

    Akinek még van ötlete, vagy infója az kérem írjon... :))

    A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Új hozzászólás Aktív témák