Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Várható volt, ha már az első GOW is megjelent PC-n meg amúgy is, sorba jelennek meg néhány év csúszással a Sony játékok PC-n.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz tomazin #24 üzenetére

    :Y Ilyenért banolni egy single player játékban, erre komolyan nincsenek szavak. Nem csoda ha ezek után az emberek a warez felé fordulnak megint, mert ezzel csak pontosan ezt érik el.

    Az AAA játék kiadók egyébként is hatalmas mélyrepülésben vannak, sőt ez az ipar gyakorlatilag meghalt. Az, hogy az MS a múlt héten jelentette be, hogy bezár 4 stúdiót sem jelent semmi jót. Még a Tango -t is akiknek pl. HiFi Rush játéka nagy siker volt. Az Arkane Austin féle Redfall ultra szar lett, de előtte ők letették a Dishonered sorozatot és a Prey -t az asztalra, azok márpedig nagyon jó játékok voltak. És mégis, többek között őket is beszántotta a Microsoft. Ezek után hogy bízzon meg bárki is az MS -ben?
    Plusz adalék, az XBOX -t átnevezik Microsoft Gaming -re (egy jól bejáratott márkanevet minek kell legyalulni??). Az XBOX/Microsoft Gaming elnöke Sarah Bond egy olyan nő, akinek halvány lila fingja sincs arról, hogy mit akarnak a játékosok és mitől jó egy játék.

    proof: [link]

    Ezt az interjút csak végig szenvedni lehet, beszarás, hogy mennyire fogalmatlan, kb. mindenről, tisztán látszik, hogy ez a nő az életében nem tartott még egy konzol kontrollert a kezében/nem játszott. Bezzeg amikor az interjúban előkerül a mobil gaming... hogy felcsillan a szeme és beindul a csaj... szerintem eléggé sejthető, hogy merre akarják vinni a Microsoft Gaminget. Senki ne számítson semmi jóra szerintem.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz Gomez86 #29 üzenetére

    Nekem van egy game breaking bug a Manor Lords -ban, ezért az most parkoló pályán van. :D De amúgy igaz. De, hogy mondjak még egy jót, idén jön a kingdom come deliverance 2 és amit eddig láttam belőle, olvastam róla, a Warhorse nem k*rvult el és egy újabb nagyon jó játékot fognak hozni... A nagy cégektől (MS, Sony, EA, UBISOFT stb) független és/vagy indie játékoké a jövő, teljesen kezd szét nyílni az olló. Ezek a mammut cégek egyre inkább a live service (és mikrotranzakciók, pay2win) erőltetése irányába mennek el, amit normális ember nem akar egy single player címnél.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák