Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz coolabácsi #46674 üzenetére

    Ugyanazt a kártyát többször leszedni, hozzáadni nem igazán lehet. Blokkolhatja a rendszer.

    A kártya hozzáadásnál még ha te 0 Ft-ot látsz is a kártyának aktívnak és legalább 1000 Ft pénzzel feltöltöttnek kell lenni ez akkor már kell, amikor beírtad a kártya adatokat (kártya szám, lejárat dátuma, cvv2- csc kód és kiválasztod a számlázási címet) és a Kártya csatolás gombra kattintsz, ekkor jön a kártyakibocsájtó erős hitelesítéses fizetési jóváhagyás kérése. Ezután jön az a a kiírás hogy sikeresen linkelve, hozzáadva a kártya.
    A későbbi megerősítés esetén meg 400 Ft-ot vonnak, az nem lehet 0 Ft terhelés.

    Szóval ha a fentiek szerint ment akkor működni-e kell, de azt írtad hogy sikerült hozzáadni akkor nem egészen világos ez a "nem megerősítés".
    A rendszeres fizetések máshogy működnek, az első kifizetéskor eltárolt kártyaadatokkal dolgoznak, arról szedi le a pénzt, ha a kártya új lesz (új idő, új cvv2 kód) akkor nem fog működni a fizetés.

    Mely bank és milyen kártyája?
    Egyébként nem feltétlen kell elhinni a banki szöveget, nekem a megkapott bankkártya cvv2 kódja nem egyezett a banknál nyilvántartottal, nem is tudtam fizetni Interneten amíg be nem mutattam nekik a kártyát, hogy írják már át a kódot, náluk minden rendben van szöveggel ment egy hétig a huzavona.
    Másnál meg nem volt engedélyezve a külföldi használat, vagy az Internetes fizetés. Vagy valamiért a 0 Ft-os terhelést nem megfelelően dolgozza fel, igazolja vissza a banki rendszer.

    Esetleg ha magyar nyelven lenne nálad a PayPal akkor állítsd angolra vissza és azután próbáld meg hozzáadni a kártyát.
    Ha nem sikerülne, akkor telefonon lehet segítséget kérni a kártya hozzáadáshoz, de azt a 400 Ft-os megerősítést azt utána neked kell megcsinálni, ha az leakad akkor banki hiba van mindenképp.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák