Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz Ramos_ #5297 üzenetére

    Tegnap halt meg egy 91 es hc sztrímer herald of tunder + valami fagyasztós nemezis modos rare bandába 2 hitből. Fájdalmas volt látni, nem véletlen softcorezok csak, nem bírnám a feszkót :DDD.
    Amugy a 96 os top1 hc cyclone (Etup) 3k armorral 17% evasionnel es 7.5k hp val csapatja 45k cyclone dpsel, manuálba tolja az immortal callt, és valami ördögi hp regenje van, de ennek ellenére is nézed a sztrímet és egy figyelmetlen pillanatában 78 as mapokon is lazán beszed 2.5-3k sebzéseket 1-2 hitből.

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Ramos_ #5297 üzenetére

    "bizonyos karikat 3.8k life-al még merciless Vaalsmash is one shotol,nemhogy residence Dominus" - ez jó volt... :DDD merciless vaal nem bizonyos karikat 1hitel 3,8k hp-val, hanem mindet. Egyszer le lett mérve a dmg a vaal smash-nek, valami 8k 75-ös fire ressel(ugye a smash hybrid dmg, a fele fire).

    tetris: "lvl80 Duelist cyclone...
    8500 armor, 45% phy redu, 2600 evasion (23%), 55% block, 3800hp, 75/75/75/25 resist mercin és Residence mapon a High Templar 1hitel... (sztem lightning)"
    - blockos cyclone szerintem hülyeség, annál a skillnél a minél nagyobb dps a lényeg, de ha már block van, akkor kell mellé spell block is. az armor szép, de effektíven 20k felett működik. Vannak bizonyos dolgok amibe minden kari belehal, még ha 10k hp-ja van is. Ilyen a Maze-Vaal smash, Dominus Touch of God, Labyrinth boss EK-ja(pure chaos dmg), Nem beszélve az új 80+os mapokról, ahol már az új a4-es bossok vannak. Ezeket el kell kerülni, és nem a saját statjaidban bízva túlélni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák