Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simondr

    senior tag

    válasz la_cc #30250 üzenetére

    ez egy sarkallatos példa annak bizonyítására hogy partyban igenis több/jobb a loot. Valamint azt is bizonyítja, hogy olyan partyban, ahol van aura és vagy cursebot, egy 5 deliriumos map sem akkora kihívás, mint single playerben.
    Átlag játékosok akik partyban akarnak játszani szintén meg tudják tenni, nyilván ha 5 kezdőről van szó, akkor nem itt fognak kezdeni.
    Btw új liga kezdéskor Empyrian is ugyannyi cuccal kezd mint bárki más. Az, hogy mondjuk ő és a haverjai ligakezdéskor napi 16-18 órát játszanak, már más tészta. Nettó 100h beletett játékidővel mindenki el tud ugyanoda jutni, partyban játszva viszont mondjuk a lvl100 is könnyebben elérhető (jó geares aurabottal nyilván kevesebbet halsz és több mapot tudsz letolni mondjuk 1h alatt).

    persil
    Kicsit nehezen tudtam visszafejteni hogy itt mire is gondolhatsz.
    "neha percekig tart szimplan behivni egy masik embert." Itt pl mire gondolsz?
    Én a PC verzióval játszok, ott a partyba hívás úgy megy, hogy jobb klikk az ember nevén (vagy ha friendlisten van, akkor avatarján) "invite to party" és ahogy elfogadja a meghívást már bent is van. Ha 3 perc múlva fogadja el, akkor 3 perc múlva lép be a partyba. Kb 6éve játszom és még nem találkoztam itt anomáliával.

Új hozzászólás Aktív témák