Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz Plazmacucci #24452 üzenetére

    Egy ideig eltartott mire én is rájöttem, most már simán érthető és nem is túl bonyolult. :P Bal oldalon vannak a négyzetek, mindegyik régióhoz egy. Ezekre ha ráviszed az egeret, mutatják, hogy a négy watchstone közül melyik van meg az adott régióban (obtained) és melyik hiányzik. Amelyik hiányzik, az mellett irja azt is, hogy hány watchstonenak kell bent lenni, hogy elszineződjön a régió és lehessen bosst hajtani. A képen a piros és a sárgászöld ( :U ) sárga már megvan, kell még a zöld és kék, mindkettőhöz négy watchstonenak kell bent lenni.

    Szóval, berakom mind a négyet, majd annyi a teendő, hogy fussunk egy mapot a régióból, a megfelelő tieren. Itt például egy T15 Phantasmagoriat. Megjelenik a boss, a régió szinesbe vált, futsz még két különböző mapot a régióban (már lehet azonos is, de akkor nem biztos, hogy további kettő map elég lesz, mert kisebb az esély a bossra) és mehetsz Kirachoz és Zanához, akik megnyitják a portál, aminek a végén legyőzöd a bosst és tied a hercegnő... Vagy legalábbis egy újabb watchstone. :P

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák