Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 42861

    senior tag

    Sziasztok. Kérnék egy kis helpet a játékhoz, egy kicsit megtorpantam. Lvl. 73 vagyok, egy Rangert indítottam, a rain of arrows vonalat próbálom követni. Sztori lenyomva, eddig olyan 70 óra körül vagyok a játékban. De igazából most se előre, se hátra. Már az alap T1-es mapok is kurva nehezek, nagyon könnyen halok. És ugye ez -10% XP. Damage-re egész jó vagyok, mert szépen takarítom a pályát, de egy komolyabb enemy kb. egyhitel. Sokszor a bossig sem jutok el, mert ellövöm mind a hat nyitott portált amit a device megnyit. Szóval a védelmem elég gyengusz. Item nem esik semmi használható, amivel upgrade-elni tudnám magam. Trade esélytelen, semmi olyan cuccom nincs amit adni tudnék a buildhez szükséges itemekért. 30-50 meg mégtöbb chaos orbokért mennek a komolyabb dolgok, 70 óra alatt nekem nem esett 10 db összesen. A buildhez passzoló Lioneye's Glare-t sikerült eddig csak beszereznem, de erre is szerintem soha napján fogja rádobni a random a hatos linket (Orbs of Fusing, sziaa!). Exalted orbot még csak képen láttam. Szóval most kb. két hete az megy, hogy elindítom, felbaszom magam egy óra alatt, aztán pár napig megint pihentetem. De a gameplay meg rohadt jó, az mindig visszahúz.. Természetesen nem várom, hogy a számba dobjon mindent a játék, és fullos endgame gearben rohangáljak 100 óra után, de most ebből a gödörből nem igazán látom a kiutat. Nyilván ez egy grindelős játék, rendben, de ennyire? Hogy pecáznak össze emberek több száz, meg több ezer chaos orbokat? Feketén, real money-ért? Szóval mi a titok, hogy lehet itt "megélni"? :)

Új hozzászólás Aktív témák