Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz kristof123 #1288 üzenetére

    Igen. ez utóbbi, már HC alkalmas...3600-ES-nél cseszheti az ember a 400k-s dps-t ha 1hiteli egy boss, így oda se tud flickerezni.

    Hát ha már van 3500-4000ES mondjuk discipline-el(az olyan 3-3,5k városban), akkor már gond nélkül mehet CI meg a mögöttel lévő 3-4 pont. Azzal úgy lesz 6k ES, amivel lazán lehet mapozni.

    Amúgy fasza, hogy én HC-s inkább biztonsági tippeket adok a sok sc-s karinak, ahol kevésbbé fontos az életmennyiség ;] .

    Am visszatérve a 400k dps-re. Azzal azért nem 1hiteled magad reflecten mert konkrétan te 1hitelsz minden, fehér mobot. Amit 1hittel ölsz meg attól nem kapsz vissza reflect dmg-t. Ilyen a játékmechanika. Annó Gankstaboo ezért halt be Onslaught-on a 8k hp-s Rain of Arrow Ranger-ével. Besorozott egy duplarefis pakkba, amivel nem is lett volna gond, mivel volt van 40k dp-s, csak volt a tömeg közepén egy invurnelabityt adó totem, amit meg nem tudott 1hitelni. Ergó semmi nem halt meg 1 hitből, és minden mobból visszakapta a refit...a 7,5k hp, hip-hop eltűnt :DDD.

    videó

    Jó igazából az hit három volt, de olyan as-nél esélyed sincs megállni, mivel reflexből megy a kattintás.

    Szegény gyereket ez után nem is nagyon láttam streamelni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák