Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisbatyu75

    tag

    válasz Necronom #8432 üzenetére

    Jó lenne, ha valaki a te TV-d típusával tudna írni, mert a mi TV-nken WIFI-vel sincs gond (igaz nekünk kb. 3m-re van a routertől légvonalban és csak egy gipszkartonnal burkolt Ytong fal van közöttük,) megy 5GHz-en, viszi a 4K tartalmat akadozás mentesen a NAS-ról DLNA-n. Nem tudom, hogy a "filnename.kit" alatt mit értesz, de én letöltöm a fájlokat, symlinkkel belinkelem a NAS megfelelő DLNA számára megadott mappába, és a TV-n már látom is. A TV-n nem látom a fájl kiterjesztést, de megtalálja nálam. általában a sample-t és a teljes filmet is. Mondjuk nem tudom honnan származik olyan fájlod, aminek nincs kiterjesztése, esetleg van olyan t.rrent oldal, ahol zip-be darabokra van szedve, azt mondjuk szerintem semelyik DLNA kiszolgáló nem kezeli.
    Lehet, hogy a GX szériával van baj, mert azok ha jól tudom a 2019-es modellek betűjelei, hanem esetleg a modellszám. A mi TV-nk a 700-as szériából van, az elvileg magasabb az 500-asnál. Remélem nem ilyen funkciókon spórol a Panasonic, bár akkor nem bánom, hogy a magasabb szériaszámú modellt választottuk anno.

    mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

Új hozzászólás Aktív témák