Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adm

    őstag

    válasz gameresboy #726 üzenetére

    szombaton vettem meg, úgy hogy egyelőre korlátozottak a tapasztalataim.

    + a káva keskeny és elegáns, csak a status ledek látszanak,
    + brutál felhősödést én nem látok, egészen homogén a háttérvilágítás,
    + a kép rendben van, szebben skálázza fel az sd-anyagokat mint számítottam rá, az igazán jó bd-ripek kivételével azért elmosásra lehet számítani,
    + a menü egyszerű, átlátható és logikus (talán csak a csatornalista szerkesztést kellett keresnem)
    + bemenetenként + fénykép/médialejátszó külön lehet a képet beállítani (- de csak 1 egyéni profilt lehet létrehozni, pl sporthoz),

    × nekem semleges az ips gyengébb feketéje, én a monitoroknál hozzászoktam,
    × nem egy sebességbajnok, de ritmusosan teszi a dolgát, úgyhogy megszokható,
    × a médialejátszás korrekt (a ph-s csomagból nekem, a divx@1,5mbps-t egyáltalán, a killa-sample@33mbps-t akadozva játssza le, elvileg 25,6mbps-ig nem lehet gond), mkv, mp4, m2ts rendben és a felirat/hangsáv váltás is egyszerű
    × a nagy távirányító teljesen átlagos, keményebbek a gombok és határozott a nyomáspont, a kicsi jópofa, de pl. epg csak hangutasítással elérhető rajta. egyiken sincs háttérvilágítás.

    - felhasználói fiókot kell csinálni és kezdőképernyőt kell választani egy tv-n, (mondjuk elvileg hang és/vagy kamera kép alapján tudja azonosítani a felhasználót)
    - kikapcsolás időzítést csak menüből lehet beállítani, nincs dedikált gomb és nem találtam rá megoldást
    - az adott program/vagy műsorfolyam végén kikapcsolás funkció nincs,
    - felvétel kizárólag 160gb-3tb-os hdd-re, se memóriakártya, se pendrive,
    - a tv saját gombjai eléggé elvannak dugva,

    nálam az LG 42LB671v volt az utolsó ellenfél, de bevallom én az MM-ben mindigtv-s forrás alapján méterekre egymástól nem láttam képminőségbeli különbséget.
    a webos biztos, hogy pofásabb és frissebb, de most az 5 év gari többet ért nekem. 3d nem érdekel.

    hálózatra és pc-re kötés holnap következik.

    mod: igen, kezd hiánycikk lenni, két panashop-ban is már csak a bemutató darab maradt, ed-ban még bőven van a honlap szerint. MM-ban van ASM651 +10k-ért, 4 szemüveggel és az eladók szerint valamivel szebb képpel.

    [ Szerkesztve ]

    16core - 32thread - 64gb

Új hozzászólás Aktív témák