Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    csalafinta65

    Olvad el a fenti 829-es Sony tesztet:
    Aszongya':

    "Picture Quality
    The VA-type LCD panel supplied by Taiwanese vendor AU Optronics (AUO) to Sony this year have been remarkably consistent....
    Ennyit arról, hogy a Sony kilógna a sorból.

    (viszont ez engem is meglepett, mert úgy tudtam, hogy az LG-n kívül más nem gyárt passzív tech. panelt. Mondjuk, az AUO Optronics az egyik legnagyobb panel gyártó a világon.)

    sfefe Nem is, ebben teljes mértékben igazad van. Viszont gondold csak el. TV-t akarsz venni, jót és komolyan gondolod. Na most ebben az esetben, vagy felcuccolod a média playeredet + tápját + távját + 1 vagy 2 vinyót + mondjuk ezeknek a tápjait (ez elfér mondjuk egy hátizsákban) és akkor elkezded járni a komolyabb üzleteket, ahol van választék és nem csak egy márka (pld Media Markt, Euronics, Expert, Extreme Digital, stb) és mindenhol a biztonsági őrnek megmutatod a technikádat (esetleg kiszedetik, hogy szívassanak, vagy összeragasztják -mivel, hogy te mint vásárló vagy a tolvaj, nem ők- stb) Utána odamész a kedvtelen "már 10 órája dolgozom" eladóhoz és megkéred, hogy hagy vegyem elő (mmint a média playeredet:)) ehhez kérek biztosítani egy elosztót, stb...vagy elegánsan előkapsz egy Pen-t amire otthon rátettél egy-két anyagot.
    (én minden TV-t a saját média lejátszójával próbáltam ki)

    Egyébként 1-2 hozzászólásomba már kifejtettem, hogy nem is annyira rossz dolog ez a média lejátszó, főleg ha hálózatban vannak kötve a vinyóid

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák