Hirdetés

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    Sziasztok!

    Gondoltam esetleg segitseg lehet a tv-t nezegetoknek, toltottem fel 3 videot. Full hd-ben vettem fel oket fenykepezogeppel, sajnos a yt rengeteg ront rajta. :(

    624x352-es hulladek sd: [link]

    720x404-es mkv: [link]

    Full HD mkv: [link]

    Ez utobbin latni, hogy mennyit romlik a kep a felvetel es a feltoltes miatt, hiszen szikra tukor eles a kep es csodalatosak a szinek. Az mondjuk latszik beloluk, hogy az sd-k is siman nezhetoek ezen a tv-n. Az elessegi hibak azert vannak neha, mert allitgatja a fenykepezogep az elesseget folyamatosan.

    Remelem azert segitett valamennyit. :)

    -----------------------------------------

    Beregiztem a tv-t, gyari 5 ev garos igy. Felhivtam a MM-ot es torlik a biztositast, visszakapom a penzt, annyi, hogy el kell mennem erte a boltba, ami innen 50km, sajnos nem megoldhato online. :W ;)

    ------------------------------------------

    Milyen a Pana tv-ken a 3D? Erdemes beruhazni egy szemuvegre? Tudnatok ajanlani egyet?

    Koszi! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák