Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz CooLM@$TeR #827 üzenetére

    Kulcsbazár oldal, magyarul semmi garancia nincs arra, hogy megkapod a pénzért a játékot.

    k-adi: Tracer a kicsi health pool miatt nagyon sérülékeny, még az sem tudja feltétlen jól játszani, aki kimondottan jól céloz (főleg, hogy a stukkere max középtávon használható). Szigorúan a több tucat általam végignézett meccs alapján tudok (sajnos) csak nyilatkozni, de nekem nem tűnik OP-nek.

    Aki szerintem még mindig OP a nerfek ellenére, az Bastion. Mert egy csapatban ha van mondjuk 2 nagyon profi játékos, 2 Windowmaker vagy mondjuk 2 Genji, ők is nagyon brutálisak tudnak lenni. De ezeket a hősöket tudni kell jól játszani. Bastion meg csak lerakja a seggét "turret" módba, aztán másodpercek alatt ledarál mindenkit. Az ultijáról nem is beszélve. Ha kap valami damage buff-ot, vagy valami konstans heal-t/shield-et akkor a másik csapatnak a legtöbb esetben már reszeltek is. Érdemes megnézni ezt például. Vagy akár ezt.

    Nyilván vannak olyan hősök akik jók Bastion ellen. De többször láttam már olyan meccset, ahol nem volt Bastion, aztán egészen a végéig vesztésre álló csapa egyik tagja behozott egyet, és bumm, egy csapásra megfordult a meccs. Ilyenkor a másik csapatnak érdemben még ideje sincs reagálni. Nagyon frusztráló lehet szerintem.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák