Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz kwzatz #8538 üzenetére

    Nyitott térénél tud távolságot tartani míg te 5 dmg t sebzel rá nagy nehezen lövésenként max addig ő simán szétlövi a reinedet vagy téged mert neki nincs dmg handicapje a távolság miatt. Nem egyszer volt az, hoyg próbáltam lelőni a messze repülő pharat és konkrétan nullát sebeztem rá míg ő 3-4 rakétával megbontotta az egész felállást és rést ütött a csapatomba, egy össze vissza repkledő vagy forgó rein nem sokat ér valljuk be, és ez minden egységre igaz. Pharanak nem csak az a lényege, hogy öljön mikor levegőbe van, hanem , hogy robbanás miatt össze vissza lökdösse az enemyt, így szétszórja és megzavarja őket.

    Aki pedig amellett érve, hogy könnyű lelőni gondoljon bele 5 dmg t sebez 1 lövése a pharan. Pharanak van 200 élete az azt jelenti hogy 40 töltény kell bele. az azt jelenti hogy újra is kell töltened közben és ez csak akkor van ha 100% os pontosságod van ami elég lehetetlen ha már 80% a pontosságod ami még midnig nagyon sok mivel messzire nagy a szórás (ezt még midnig lehetetlen elérni) akkor már 2 szer kell táraznod plusz lőnöd ami azt jelenti hoyg 30-40 secig lősz folyamatosan egy pharat 80% os tüzelési pontossággal. Szóval értem én, hogy megy a legenda csak a matek teljesen mást mond :)

    [ Szerkesztve ]

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák