Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz #20844032 #758 üzenetére

    Az is volt egy opció, de mivel hasonló áron csak 8GB, 4:3 (1024*768), Cortex A8 1200 MHz volt, így gyorsan kilőttem (akkoriban mások és jómagam kevés tapasztalata híján még a specifikációnak és a pontoknak hittem). Most futólag utánaolvastam, arról sem sok jót írnak.
    A Prestigiora viszont nem nagyon panaszkodnak, sem a hardver és annak összeszerelése, sem a szoftver tekintetében, egyedül néhány kritikusabb felhasználó jelezte, hogy főleg filmnézésnél észrevehetően fakóbbak a színek, kevésbé részletgazdag (kérdés, hogy mihez képest).
    Szóval ha nem adja meg magát egy ideig (én már csak ettől tartok), akkor végül is elleszek ezzel is, de ha valamilyen úton módon lenne lehetőségem cserére, akkor valószínűleg a Prestigio mellett döntenék (azokon ráadásul 2 év háztól-házig gari van), esetleg egy ilyen Samsung (bár azok sem tökéletesek, de legalább jó minőségűek, gyorsak) bár anyagilag közel 2x annyiba kerülnek (használtaktól meg megint tartok, hasonlóan mint egy másik kínaitól), így akkor inkább ne legyen semmilyen (talán ha Lenovo vagy Asus között találnék úgy 60-80E-ig IPS panellel).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák