Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz krealon #41194 üzenetére

    Tisztában vagyok a kadenciahelyesség hiányának hatásával, de ez biztos, hogy nem az (nagyon távol van attól). Rendszeres szaggatás, akadozás a képben, hangban, egyértelmű, hogy a megfelelő hálózati sebesség hiánya okozza. Annál is inkább mert teszteltem közvetlenül a lejátszóra dugva a winyót és úgy tükörsimán játszotta le. Eddig minden videót pöpecül vitt ez a felállás (Noti-ra rádugott 3db USB-s winyó, ami így a NAS szerepét tölti be), de ez az 54Mbit úgy tűnik elég szokatlanul magas bitráta ahhoz képest amiket le szoktam játszani. A többi videót röccenés nélkül viszi továbbra is így stream-elve. Csakis a feltöltési sebesség lehet az oka.

    (#41193) sugarforce : Ok majd ránézek. De ennek is lesz akadálya attól tartok: Az Android-os lejátszómat csak mint média tároló eszközt ismeri fel a Win7. Tehát hiába kapcsolom be rajta a SAMBA megosztást, nem tudom megnyitni a tartalmát az intézőben (sem a TC-ben). Csak a Media Center nyitja meg rajta a média állományokat. ezzel már szenvedek egy ideje. Így gyanítom, hogy másolni sem fogok tudni a tárhelyére a Win7-es gépről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák