Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Surv

    tag

    válasz SoPunk #3848 üzenetére

    Szerintem, ha a routerben állítottál át valamit, akkor a modemreset nem fog megoldani semmit és az XP reinstall sem. Nagy kérdés, hogy mit értesz routerreset-en? Mert az, hogy kihúzod a falicsatlakozóból még nem reset. Van a hátulján egy reset gomb, amit NE nyomj meg, ha nem tudod esetleg utána visszaállítani a szükséges beálíltásokat.

    A routerbe böngészővel még be tudsz lépni? Ott kellene varázsolni, de gondolom ehhez jó volna tudni, hogy pontosan mit hol állítottál át. De lehet, hogy ebben egy routeres topikban már többet tudnak segíteni.

    A port forward nem arra jó, amire használni akartad. Ha érdekel a téma, akár itt is elolvashatod róla, amit tudni kell:
    [link]

    Én nem ismerem a NetGear router-t, de találtam neked hozzá egy rövid leírást, beállításról. Ott van elvileg egy kép, ami alapján ahogy beállítottad a port forward-ot, ki is tudod törölni, mert ott figyel egy Delete gomb is :K

    Leírás
    Kép

    Ha azt hallanád tőlem, hogy Mensa tag vagyok, az nem azt jelenti, hogy ebédnél én többet fogok kapni, mint te

Új hozzászólás Aktív témák