Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SoPunk

    csendes tag

    Hali!
    Lenne egy olyan problémám,hogy: vanegy upc kábelnet,egy netgear routr és két gép...eddig faján ment minden azzal a kivétellel,hogy torrent töltése max 18KB-val jött mondom bemegyek a routerbe hátha csak egy port kell nekije azt gyorsabb lesz bementem port forwardingnál adtam neki egyet(gondoltam itt kell...persze lehet láma vgyok mint az állat) utána kész vége KO...net azóta nem jön kitöröltem amit beírtam akkor sem volt net...router reset: semmi...modem reset: semmi...hálózati kapcsolatoknál bármit csináltam: semmi...most olyan szerepel ott,hogy helyi kapcsolatok,internetkapcsolat meg valami 1394 adapter vagy micsoda...ebből az első kettőnél történik valami ha jobb gom állapotra megyek rá az 1394 es valaminél pedig semmi sem...még a részletek,vagy támogatás fülnél sincsen semmi adat...szóval egyszerűen nincsen netem...elment
    Ha a routert nem használom és közvetlen kapcsolom össze az egyik gépet a kábelnetes modemmel akkor sincsen semmi csak annyi hogy korlátozottt vagy létre sem jött a kapcsolat üzenet! Routernél meg néha bedobott egy olyat hogy kettős név van a hálózatban hibaüzenet vagy micsoda...
    Valaki tudna nekem segíteni??
    Előre is köszi :U :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    A processzor füsttel működik,ha kijön belőle tönkremegy...:)

Új hozzászólás Aktív témák