Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityke78

    őstag

    válasz krealon #27360 üzenetére

    Igazából féltem hogy megjelenik ez a hárombetűs szó (NAS), persze nem azért, mert bármilyen véleményem is lenne róla, hanem inkább azért, mert semmit nem tudok róla és az igazat megvallva ezek a hálózati kütyük nekem magasak, mint ami bizonyos nyuszinak a zsiráfetető..... :))

    De abszolút nyitott és érdeklődő vagyok és lehetőségek szerint a legfelhasználóbarátabb rendszert szeretném kialakítani.

    Inkább először leírnám, hogy mit is szeretnék kialakítani, elérni.

    Szóval úgy néz ki, hogy van egy asztali PC, amit alap felhasználóként használok főként internetezésre és torrentezésre.
    Na, ez a PC össze van kötve egy TV-vel (1-es), házimozi rendszerrel HDMI kábellel, amin a PC-vel lejátszott filmeket nézem, hallgatom.

    Most lesz egy másik TV (2-es) is, amihez lesz egy média lejátszó külső HDD-vel.

    Azt szeretném elérni, hogy a PC-re letöltött filmeket tudjam nézni az 1-es TV-n, természetesen a PC segítségével, illetve tudjam nézni úgy a 2-es TV-n is a médialejátszó segítségével, hogy a PC adott esetben ne legyen bekapcsolva.

    Nos, ezt hogy tudnám kialakítani úgy, hogy lehetőség szerint a 15-20 GB-os mkv-k is rendesen, szaggatás nélkül menjenek?

    Remélem érthetően fogalmaztam és nem álomképet dédelgetek magamban.
    Illetve még egyszer hangsúlyozom, hogy láma vagyok a témában. :)

    Köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák