Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz Fefe28 #1168 üzenetére

    Most eljutottam odáig, hogy a Vevő választhat a Pénztárnál a

    SZÁLLÍTÁSNÁL :
    - Postai utánvét (utánvét költsége) 1200 - 1800Ft megrendeléstől függően
    - Bankszámlára előre (átutalás) 500Ft

    FIZETÉSNÉL :
    - Postai utánvét
    - Bankszámlára / Átutalás

    Amennyiben a Bankszámlás fizetést (átutalást) választotta, akkor a következő lépésnél (MEGERŐSÍTÉS) kiírja a rendszer a bankszámlaszámot és a számlatulajdonos nevét az átutalás intézéséhez.

    A megrendelés elküldése után a Vevő visszaigazoló emailjébe is belekerül ez a bankszámlaszám + számlatulajdonos neve és 2-3 mondat, amiben tájékoztatjuk, hogy pl. a Közleményekbe írja be a nevét az azonosításhoz és csak akkor postázzuk a cuccát, ha megkaptuk a befizetését.

    Ehhez a shop/includes/languages/hungarian/modules/payment/moneyorder.php fájl tartalmát kellett kicsit átpofoznom...

    Így nekem most az Admin oldalon a Moduloknál található eredetileg moneyorder-modul most Bankszámlára/átutalás nevű modul lett...
    Ennek a Make payable to ablakába szépen beírtam a bankszámlaszámunkat + számlatulajdonos nevét + Közleményekbe : [Vevő neve] szöveget...

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Nálunk a Bankszámlára előre (átutalás) lehetősége nagyon népszerű lett a Vevők közt, mert csábító az 500Ft-os postaköltség...
    (Mi is nagyon örülünk, mert így jóval kevesebb lesz a fölöslegesen kifizetett postadíjunk.)

    Az is jó, hogy a Vevő rögtön értesül a bankszámlaszámról és a feltételekről, nem kell várnia az én emailemre...

    (Ha már kifizette a cuccot, akkor tojok rá, hogy nem veszi át a postán! Az már az ő baja!!!)

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    De gondolom, akkor nálatok (100.000Ft-os cuccoknál) biztosan futárszolgálat van?

    Akkor neked a SZÁLLÍTÁSI MÓD-nál nem Bankszámlára előre (átutalás) szöveg kellene, hanem Futárszolgálat megnevezés...

    És ehhez kellene a FIZETÉSI MÓD-nál a Bankszámlára (átutalás) szöveg...

    És ha nem raksz be más lehetőséget, akkor nem is tudja a Postai utánvételt választani a Vevő! :D

    Az én webshopom : [link]

    Ha van jobb ötleted, vagy te ennél jobban meg tudod oldani, léci írd meg! :U

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák