Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    Sziasztok!

    Belefutottam egy e-mail cím problémába, de látom nem én vagyok egyedül ezzel. Kb. a szokásos történet, már nem létező mail címre(köszi indamail :((( ) akar ellenörzőkódot küldeni, de ahhoz, hogy megváltoztassam az e-mail címem be kéne lépni. Ok, contact us, végig pötyögöm az egészet, erre ezt kapom: Sorry, No Channels are Available. Ilyenkor mi van? LIve chat hol a rákban van, nem találom? :F Vagy ez a live chatra vonatkozik? Én nem választottam ki sehol, hogy milyen formában karok kapcsolatba lépni velük...
    Egy rohadt játék miatt kéne, ami egyébként epic-es, de kell hozzá origin is, mert másképp nem megy. Már ott tartok, hogy letöltöm valahonnan a virágboltit, de akkor meg csak offline, hiába van még számlám is róla, kenhetem a hajamra. Mondjuk ha még pár ilyenbe belefutok, akkor nemigen lesz hová kenni. :D

    Köszi a segítséget előre is!

  • DRB

    senior tag

    válasz Golden9 #7244 üzenetére

    Hali!

    Ha megint végig csinálom ugyan azt, attól nem jutok előrébb. Vagy erre gondolsz esetleg? Na ilyen nincs, pont tök másképp néz ki az egész, ahogy végig pötyögöm. :(
    Valakinek van valami használható infója esetleg? Live chat merre van?
    :R

    [ Szerkesztve ]

  • DRB

    senior tag

    válasz Golden9 #7246 üzenetére

    A Facebook-ot nem eröltetném. Amúgy van fejlemény, sikerült belépni. Elindítottam az Epic games launcher-t, nyomtam egy telepítést a kérdéses játékra, lesz ami lesz, erre az Epic elindította az Origin-t, és az be is léptetett(nem akart ellenörzőkódot), mert hogy össze van kapcsolva a két fiók, szerencsére. Erre nem is emlékeztem, mindegy, már tudom. El is tudtam kezdeni a telepítést, ahogy máskor. Minden funkciót elérek, beállításokat is, ilyenkor elindítja böngészőt és így tudok kotorászni a fiókomban, mentem is mélcímet változtatni, na itt megint szögre futottam, mert ahogy rábökök a szerkesztésre, hogy megadjam az új e-mail címet ezt kapom:

    Azt írja: Kérjük, folytasd, ha így szeretnéd megkani ellenörzőkódodat. Nyilván nem így szeretném megkapni, nyomom a mégse gombot, de nincs alternatív lehetőség. Sok beállításnál nem kell kód, de e-mail változtatásnál igen. És hát bakker, azért szeretném megváltoztatni a mélcímet, mert valami gond van a régivel, pl. nem férek valamiért hozzá, vagy tökmindegy mi, erre minden áron a régire küldené az ellenörzőkódot, édes f...m. Mondjuk esetemben hozzáférek, csak a szolgáltató gondolt egyet és meváltoztatta a @ utáni részét. Bárhol máshol ahol ez gyökér indexes cím volt megadva, meg tudtam változtatni, persze ott is volt ellenőrzés, de mindig az új címre küldi, nyilván.
    Most persze részben megoldott a probléma, de előbb-utobb mégis csak gond lesz a már nem létező mail címmel.

  • DRB

    senior tag

    Sziasztok!

    Valaki indított már ezeknél az idiótáknál „ügyet”(case) valami probléma megoldása érdekében, és ha igen sikerült ezzel megoldani, vagy ne is küzdjek? Csak azért kérdezem, mert már harmadszor írom le nekik, hogy nem tudom cserélni az ea fiókomban regisztrált email címem, mert mielőtt megadnám az újat, küld egy ellenörző kódot, de azt a régire, de oda hiába, az nincs. Már az is nehezen ment, hogy az új címemere válaszoljanak, kellett hozzá 3 üzenet(az eddigi 6-7-ből), pedig az „ügy” indításánál eleve nem azt adtam meg válasz email címnek, ami regisztrálva van, nyilván(itt van rá lehetőség). Most ott tartunk, hogy kaptam egy linket, le tudom cserélni vele a jelszavam, és lezárták az ügyet, azzal, hogy javítva. Hogy mi van? Minek kellett jelszót cserélni? Semmi nem történt, az email cseréhez ugyan úgy a régi, már nem létező címre akarja küldeni a kódot. Ezek ennyire ostobák, vagy én volnék a bóbita, én néztem be valamit? Áhh mindegy, újra nyitottam az ügyet, nem másikat, mert akkor kezdheteném előről az egészet, mondjuk kb. most is ott tartok. Valaki mondja már azt, hogy ha nehezen is, de meg tudta oldani a problémáját ezekkel, azt se bánom, ha hazudtok, csak legyen egy kis remény. :D

    [ Szerkesztve ]

  • DRB

    senior tag

    válasz -szabi- #7291 üzenetére

    Jahh reagáltak, de valami értelmi fogyatékos válaszolgat, kb. kenhetem a hajamra. Nekem Epicesek a játékaim, de párhoz(SW játékok) kellett EA reg is, mert... mert 'mittom én minek, de kellett. Számláim is Eepicesek, nem tudom mit akar az EA, de ha így megy tovább, kénytelen leszek írni az Epic helpdesknek(is, hátha ott értelmesebb arcok vannak), náluk vettem a játékokat, ott van a transactions listán minden, order ID is, stb., meg mélben is megvan, szóval tudok mindent bizonyítani, csinálok egy másik EA accot és kössék össze azzal az Epic accomat és mostantól ott legyenek azok a bizonyos játékok, valahogy oldják meg. Érdekes, az Epic gamesnél nagyjából 1 perc volt a mailcím csere, na meg máshol is, kivéve itt a PH-n, na itt is a régire küld ellenörző kódot vagy mit. Szerencsére itt másik mélcím volt megadva, mondjuk az is megszűnt, de arra még időben tudtam reagálni. Aki ezt kitalálta... hát nem is tudom, de az biztos, hogy nem Mensa tag és a büdös életben nem is lesz az, de még közelébe sem kerül. Az a normális, hogy a régire csak visszavonó linket küldenek, hozzáteszem, hogy egyik módszerrel sem lehet 100%-ig biztosan megállapítani, hogy az adott fiók valódi tulajdonosa akar emailt cserélni, úgyhogy tök felesleges ilyen módon megnehezíteni a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

  • DRB

    senior tag

    Ezt nem hiszem el, megint a nem létező email címemre válaszoltak. Ugyan abban az ügyben ahol már sikerült megértetnem velük(legalább is azt hittem), hogy a regisztrált email már nincs. Komolyan mondom, ezek értelmi fogyatékosokat alkalmaznak. Lehet ezek ellen valahol panaszt tenni, vagy ilyesmit? Kezd elegem lenni ebből a szarházi brigádból, meg az ostoba advisorjaikból, ők így(advisor=tanácsadó) hívják a mentális retardáltjaikat.

    [ Szerkesztve ]

  • DRB

    senior tag

    válasz -szabi- #7297 üzenetére

    Nekem sikerült megoldani a #7290 -ben felvázolt problémát, az ügy folytatásnál a live chatet választottam, persze kellett egy kis segítség egy havertól, ő jobban beszél/ír angolul, szerintem próbáld meg te is így. :K

  • DRB

    senior tag

    válasz -szabi- #7300 üzenetére

    Szerintem várni kell, nekem kiírta, hogy 20 guest van elöttem, kb. fél óra volt mire sorrakerültem.

  • DRB

    senior tag

    válasz -szabi- #7302 üzenetére

    Ha meg akarod oldani a dolgot, mindeképpen érdemes, de figyelj, mert indiai, meg mitom én honnan való arcokat alkalmaz az EA, és hát azt tapasztalom, hogy nem épp észlények, és ezzel elég óvatosan fogalmaztam. Mindent szájbarágósan kell nekik elmagyarázni, akár 3x is, nekem a fél óra várakozás után, még vagy egy óra chatelés volt, mire sikerült egy egyszerű e-mail cím változtatás, arról nem is beszélve, hogy elötte még még vagy 10 email váltás is volt, de azzal nem sikerült pontot tenni az ügy végére. Ezt nem valami előitélet, vagy hasonló mondatja velem, hanem simán csak a tapasztalat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák