Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eduardo89

    aktív tag

    válasz kenand #3090 üzenetére

    Na most ott tartok, hogy a topik leírásában szereplő telecast rommal próbálkoztam illetve power + vol up csatlakoztatás majd power + down és ha minden igaz így lépett át urat módba. Így elsőre végigment a telecast romos flash. Meglepő de be is kapcsol a telecast rommal, be tudtam lépni a menübe még a hátlapi kamera is működött. A sleepes commandot eleve töröltem, az volt az első dolgom de úgy sem ment először végbe a flash, 5% nál mindig megakadt.Szerintem nem URAT módban indult el az volt a baj.
    Ezután a leírtak alapján az 5,58Gb-s partíció kiosztású V3-at scripteltem. Minden simán ment elsőre, a táblagép feléled. Eddig két anomália van: Előlapi kamera váltásnál megfagy illetve az akku töltöttségét nem jelzi és azt írja ismeretlen verzió. Így nem vagyok benne biztos, hogy töltődik-e.
    Ezeken kell még javítanom, bár gondolkodom rajta, hogy full gyári-ra visszascriptelem.

    A topik leírása nagyon hasznos, köszönöm mindenkinek aki közreműködött benne! Big Respect! :C :R

    [ Szerkesztve ]

    http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/parkolas_nas_tapasztalat_eduardo89.html

Új hozzászólás Aktív témák