Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Pisztillus #7903 üzenetére

    22% műszakpótlék plusz a fizuhoz, ezért vállaltam, így már akár nagyjából ki is tudok jönni a fizetésemből. :)

    Múltkor - munkából elfelé - sikeresen leejtettem az ölemből a Portege R100-at a metrón (mobilnettel nézegettem a mail-jeimet, privátjaimat, mert nem haza mentem estére :B ), de vazz, karcolás nélkül megúszta. :C

    Nem volt ráadásul még kicsit zajos is az a szerencsétlen 1.8" HDD? Az enyém hallhatóan kerreg, amikor seek-el, és HD Sentinel szerint nincsen baja, szóval default-ból ilyen.

    Vénember: na ja, de Te fordítasz, én is szívesebben tenném azt, mint nap mint nap több száz emberrel beszélni. :) És nekem is van mellékmelóm, tehát szigorúan véve a munkaidőm nekem sem csak ennyi.

    # 7906: b***ul lusta vagyok, gyakorlatilag fél napot átalszom a munkahét után. :B

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák